ევროპის ლიგის მესამე ეტაპზე წყვილები ცნობილია

ევროტურნირები 16-ივლ, 21:409 admin 2731


შვეიცარიის ქალაქ ნიონში გამართული კენჭისყრის შედეგად, ფეხბურთში ევროპის ლიგის მესამე საკვალიფიკაციო ეტაპზე გუნდები ასე დაწყვილდნენ:
“ატლეტიკო” (ესპანეთი) – “სტრომსგოდსეტი” (ნორვეგია)
“ჟელეზნიჩარი” (ბოსნია) / “შერიფი” (მოლდოვა) – “ხაზარი” (აზერბაიჯანი) / “მაკაბი” (თელ-ავივი, ისრაელი)
“იანგ ბოისი” (შვეიცარია) - ტპს (ფინეთი)/ “ვესტერლო” (ბელგია)
“შახტიორი” (ბელარუსი)/ “ვენტსპილსი” (ლატვია) – “ცრვენა ზვეზდა” (სერბეთი)
“ალანია” (რუსეთი)/ “კეჩკემეტი” (უნგრეთი)/ “აკტობე” (ყაზახეთი)
“ფლორიანა” (მალტა)/ “ლარნაკა” (კვიპროსი) – “მლადა ბოლესლავი” (ჩეხეთი)
“ალკმაარი” (ჰოლანდია) – “ფლამურტარი” (ალბანეთი)/ “იაბლონეცი” (ჩეხეთი)
“ლუბლიანა” (სლოვენია)/ “ბოჰემიანსი” (ირლანდია) – “რუდარი” (მაკედონია)/ “აუსტრია” (ავსტრია)
“ბურსასფორი” (თურქეთი) – “გომელი” (ბელარუსი)
“ფერენცვაროში” (უნგრეთი) / “ალესუნდი” (ნორვეგია) – “სუდუვა” (ლიტვა)/ “ელფსბორგი” (შვედეთი)
“მინსკი” (ბელარუსი)/ “გაზიანთეფი” (თურქეთი) – “ლეგია” (პოლონეთი)
“ჰაპოელი” (თელ-ავივი, ისრაელი) – “ვადუცი” (ლიხტენშტეინი)/ “ვოივოდინა” (სერბეთი)
“მეტალურგი” (საქართველო)/ “ირტიში” (ყაზახეთი) – “რენი” (საფრანგეთი)
“ლევსკი” (ბულგარეთი) – “ტირანა” (ალბანეთი)/ “ტრნავა” (ჩეხეთი)
ტნს (უელსი)/ “მიდტიულანდი” (დანია) – “ვიტორია” (პორტუგალია)
“დინამო” (რუმინეთი) _ “ისკრა-სტალი” (მოლდოვა)/ “ვარაჟდინი” (ხორვატია)
“კარპატი” (უკრაინა) – “ყარაგანდა” (ყაზახეთი)/ “სტ.პატრიკსი” (ირლანდია)
“ვლაჟნია” (ალბანეთი)/ “თუნი” (შვეიცარია) _ “პალერმო” (იტალია)
“რეიკიავიკი” (ისლანდია)/ “ჟილინა” (სლოვაკეთი) – “ლანელი” (უელსი)/ “დინამო” (საქართველო)
“ომონია” (კვიპროსი) _ “ტაურასი” (ლიტვა)/ “დენ ჰააგი” (ჰოლანდია)
“მეტალურგსი” (ლატვია)/ “ზალცბურგი” (ავსტრია) _ “სენიცა” (სლოვაკეთი)
“ბრიუგე” (ბელგია) _ “სტრეიმური” (ფერერები)/ “ყარაბახი” (აზერბაიჯანი)
“დიფერდანჟი” (ლუქსემბურგი)/ “ლევადია” (ესტონეთი) _ რადი (სერბეთი)/ “ეთნიკოსი” (საბერძნეთი)
“მაინცი” (გერმანია) _ “კუოპიო პალოსეურა” (ფინეთი)/ “გაზ-მეთანი” (რუმინეთი)
“სტ.ჯულია” (ანდორა)/ “ბნეი იეჰუდა” (ისრაელი) _ “ჰელსინბორგი” (შვედეთი)
“სტოკი” (ინგლისი) _ “ჰაიდუკი” (ხორვატია)
“გაგრა” (საქართველო)/ “ანორთოსისი” (კვიპროსი) – “ჟუვენასი” (სან-მარინო)/ “რაბოტნიჩკი” (მაკედონია)
“ორებრო” (შვედეთი)/ “სარაევო” (ბოსნია) _ “სპარტა” (ჩეხეთი)
“გლენტორანი” (ჩრ.ირლანდია)/ “პოლტავა” (უკრაინა) _ “სლიგო” (ირლანდია)
“პაკში” (უნგრეთი)/ “ტრომსო” (ნორვეგია) _ “ჰართსი” (შოტლანდია)
“სკოპიე” (მაკედონია)/ “ლოკომოტივი” (ბულგარეთი) _ “ვროცლავი” (პოლონეთი)/ “დანდი” (შოტლანდია)
“ჰაფნარფიორდური”/ “ნაციონალი” (პორტუგალია) _ “ჰაკენი” (შვედეთი)/”ჰონკა” (ფინეთი)
“რიდი” (ავსტრია) _ “ბრონდბიუ” (დანია)
პაოკ (საბერძნეთი) _ “მიკა” (სომხეთი)/”ვალერენგა” (ნორვეგია)
“დომჟალე” (სლოვენია) / “ჰაიდუკი” (ხორვატია) _ “კრუზეიდერსი” (ჩრ.ირლანდია)/ “ფულემი” (ინგლისი)

პირველი მატჩები 28 ივლისს გაიმართება, ხოლო გამნეორებითი შეხვედრები 4 აგვისტოს შედგება.






მოგეწონათ ჩვენს მიერ შემოთავაზებული სტატია? გთხოვთ დააჭიროთ ღილაკს:











მოიწონეთ სტატია


კომენტარები
გაუზიარეთ მეგობრებს
მსგავსი სიახლეები
admin 16 ივლისი 2011 21:42
გაგრას ყველაზე კარგი მეტოქე ელოდება სამწყხაროდ იმის შანსი რომ გავა შემდეგ ეტაპზე მინიმალურზე მინიმალურია!



შემოგვიერთდით
რეკლამა
არქივი
მაისი 2020 (132)
აპრილი 2020 (216)
მარტი 2020 (655)
თებერვალი 2020 (504)
იანვარი 2020 (517)
დეკემბერი 2019 (670)