ტურის ყველა თამაში

სიახლეები / ფეხბურთი / უცხოური ფეხბურთი 11-დეკ, 10:389 Sportnews 3431


სრულიადში გთავაზობთ ოთხი წამყვანი ქვეყნის ტურის ანონს.

ესპანეთის პრიმერადივიზიონის მე-15 ტურის ანონსი

ტურის ყველა თამაში





11 დეკემბერი

ხეტაფე – ვილიარეალი


ხეტაფე – ტრავმირებულნი: არისმენდი, კასკერო. დისკვალიფიცირებული: ბოატენგი.

ვილიარეალი – ტრავმირებულნი: ორიოლი. დისკვალიფიცირებული: როსი.

მსაჯი: რომერო.



სევილია – ალმერია

სევილია – ტრავმირებულნი: ფასიო, კონე, ხესუს ნავასი, ლუის ფაბიანო, ხავი ვარასი.

ალმერია – ტრავმირებულნი: ბერნარდელიო, მარსელო სილვა, მიჩელ მაკედო, ნიეტო, პელერანო.

მსაჯი: ვიტიენესი.



ატლეტიკო – დეპორტივო

ატლეტიკო – ტრავმირებულნი: ასენხო. დისკვალიფიცირებული: ასუნსაო.

დეპორტივო – ტრავმირებულნი: რიკი, მიჩელი, ჟუკა.

მსაჯი: ფერნანდესი.



12 დეკემბერი

ბილბაო – ესპანიოლი


ბილბაო – ტრავმირებულნი: იბაი გომესი, ირაოლა.

ესპანიოლი – ტრავმირებულნი: ხავი ლოპესი, კორო, მატიონი, გალანი, დე ლა პენია. დისკვალიფიცირებულნი: მარკესი, ბაენა.

მსაჯი: გამესი.



ხიხონი – ლევანტე

ხიხონი – ტრავმირებულნი: კუელიარი.

ლევანტე – ტრავმირებულნი: ეკტორ როდასი, მიგელ პერესი, იბორა, ნაჩო გონსალესი, კაისედო.

მსაჯი: ფერეირო.



ერკულესი – მალაგა


ერკულესი – ტრავმირებულნი: ფარინოსი, ტომერტი. დისკვალიფიცირებული: ფრიცლერი.

მალაგა – ტრავმირებულნი: აპონიო.

მსაჯი: ალვარესი.



მალიორკა – რასინგი

მალიორკა – ტრავმირებულნი: კევინი, აიოსე. დისკვალიფიცირებული: რუბენი.

რასინგი – ტრავმირებულნი: ციოლისი, ოსკარ სერანო, არანა.

მსაჯი: გონსალესი.



სარაგოსა – რეალი


სარაგოსა – ტრავმირებულნი: სინამა პონიოლი, ლაგვარდია, უჩე.

რეალი – ტრავმირებულნი: კაკა, გაგო, კანალესი. დისკვალიფიცირებული: ხედირა.

მსაჯი: დომინგესი.



ბარსელონა – სოსიედადი

ბარსელონა – ტრავმირებულნი: მილიტო, ჟეფრენი.

სოსიედადი – ტრავმირებულნი: სუტილი, ბერგარა.

მსაჯი: ბორბალანი.



13 დეკემბერი

ვალენსია – ოსასუნა


ვალენსია – ტრავმირებულნი: მოია, დომინგესი. დისკვალიფიცირებულნი: ალბელდა, ტინო კოსტა.

ოსასუნა – ტრავმირებულნი: კალეხა, დამია, კამუნიასი, რუპერი.

მსაჯი: ფერნანდესი.



იტალიის სერია A-ს მე-16 ტურის ანონსი

ტურის ყველა თამაში



11 დეკემბერი

პალერმო – პარმა

პალერმო – ტრავმირებულნი: ერნანდესი, დარმიანი, ჟოაო პედრო. დისკვალიფიცირებული: კაროციერი, კასანი.

პარმა – ტრავმირებულნი: მარკესი, პალოსკი, გალოპა. დისკვალიფიცირებული: ვალიანი.

მსაჯი: გავა.


 


უდინეზე – ფიორენტინა

უდინეზე – ტრავმირებულნი: ბასტა, ფერონეტი. დისკვალიფიცირებული: დომიცი.

ფიორენტინა – ტრავმირებულნი: ნატალი, ჯილარდინო, პასკუალი, მონტოლივო, იოვეტიჩი, ფრეი.

მსაჯი: დე მარკო.


 


ჯენოა – ნაპოლი

ჯენოა – ტრავმირებულნი: სკული, კალაძე, პალასიო.

ნაპოლი – ტრავმირებულნი: ლუკარელი, ჯიანელო, ლავეცი. დისკვალიფიცირებული: გრავა.

მსაჯი: ბრიგი.


 


12 დეკემბერი

ბოლონია – მილანი

ბოლონია – ტრავმირებულნი: პერესი, მუტარელი.

მილანი – ტრავმირებულნი: პატო, ინძაგი, ოდუამადი, ფლამინი, ტიაგო სილვა.

მსაჯი: როკი.


 


რომა – ბარი

რომა – ტრავმირებულნი: რიისე, პეროტა. დისკვალიფიცირებული: დე როსი.

ბარი – ტრავმირებულნი: მასიელო, ბარეტო, გეზალი, პარისი, კასტილიო, კუტუზოვი. დისკვალიფიცირებული: როსი.

მსაჯი: რომეო.


 


ბრეშია – სამპდორია

ბრეშია – ტრავმირებულნი: კარაჩიოლო. დისკვალიფიცირებული: მარტინესი.

სამპდორია – ტრავმირებულნი: ლუჩინი, ძაური, სემიოლი, პადალინო, ობიანგი.

მსაჯი: ჯანოკარო.


 


კალიარი – კატანია

კალიარი – ტრავმირებულნი: ლანერი. დისკვალიფიცირებული: ასტორი.

კატანია – ტრავმირებულნი: აუგუსტინი, სპოლი, მასკარა.

მსაჯი: ტომაზი.


 


ლეჩე – კიევო

ლეჩე – ტრავმირებულნი: ჯიულიატო, ფერარიო, რეჯინიუსენი. დისკვალიფიცირებულნი: ჩევანტონი, კორვია.

კიევო – ტრავმირებულნი: ლუსიანო, ტერეაუ. დისკვალიფიცირებული: მარკოლინი.

მსაჯი: ბანტი.


 


იუვენტუსი – ლაციო

იუვენტუსი – ტრავმირებულნი: ბუფონი, რინაუდო, დე ჩელიე, მარტინესი, ამაური.

ლაციო – ტრავმირებულნი: მეგნი, გარიდო, რადუ. დისკვალიფიცირებული: რადუ.

მსაჯი:  ტალიავენტო.



ინგლისის პრემიერლიგის მე-17 ტურის ანონსი

ტურის ყველა თამაში


11 დეკემბერი

ასტონ ვილა – ვესტ ბრომვიჩი

ასტონ ვილა – ტრავმირებულნი: პეტროვი, სიდველი, ჰესკი, ბანანი, დელფი, ვეიმანი.

ვესტ ბრომვიჩი – ტრავმირებულნი: ოლსონი.


 


ევერტონი – უიგანი

ევერტონი – ტრავმირებულნი: არავინ.

უიგანი – ტრავმირებულნი: მოსესი, მაკკარტი.


 


ფულჰემი – სანდერლენდი

ფულჰემი – ტრავმირებულნი: სენდეროსი, დემბელე, სალსიდო, ზამორა, სტოორი.

სანდერლენდი – ტრავმირებულნი: ბრამბლი, ტარნერი, კარსონი, კემპბელი, მეილერი.


 


სტოკი – ბლექპული

სტოკი – ტრავმირებულნი: უილკინსონი, სიდიბე.

ბლექპული – ტრავმირებულნი: ჰერევუდი, ჯილკსი.


 


ვესტ ჰემი – სიტი

ვესტ ჰემი – ტრავმირებულნი: ჰიცლშპერგერი, ბეჰრამი, მანუელ და კოშტა, კოლისონი, ედგარი.

სიტი – ტრავმირებულნი: ადებაიორი.


 


ნიუკასლი – ლივერპული

ნიუკასლი – ტრავმირებულნი: ბენ არფა, ტეილორი, გოსლინგი.

ლივერპული – ტრავმირებულნი: კარაგერი, ჯერარდი, აგერი, სპერინგი. 


 


12 დეკემბერი

ბოლტონი – ბლექბერნი

ბოლტონი – ტრავმირებულნი: გარდნერი, ო’ბრაიენი, დევისი, სამუელი.

ბლექბერნი – ტრავმირებულნი: ენდრიუსი.


 


ვულვზი – ბირმინგემი

ვულვზი – ტრავმირებულნი: მანსიენე, ჯოუნსი, კრედოკი, ჰენრი, ედვარდსი, გუედიოურა.

ბირმინგემი – ტრავმირებულნი: მაკფადენი, გლები.


 


ტოტენჰემი – ჩელსი

ტოტენჰემი – ტრავმირებულნი: ვან დერ ვაარტი, ჰადლსტოუნი, კინგი, ვუდგეიტი, ო’ჰარა.

ჩელსი – ტრავმირებულნი: ბენაიუნი, ჟირკოვი.


 


13 დეკემბერი

მანჩესტერი – არსენალი

მანჩესტერი – ტრავმირებულნი: ჰარგრივზი, ოუენი, ვალენსია.

არსენალი – ტრავმირებულნი: ფაბრეგასი, ვერმალენი, დიაბი.


გერმანიის ბუნდესლიგის მე-16 ტურის ანონსი

ტურის ყველა თამაში



10 დეკემბერი

ჰანოვერი – შტუტგარტი

ჰანოვერი – ტრავმირებულნი: მილერი, კარლიტუში, შტოპელკამპი. დისკვალიფიცირებული: აგგი.

შტუტგარტი – ტრავმირებულნი: ბულარუზი, ჩელოცი, ტასკი, დიდავი. დისკვალიფიცირებული: მარიკა.

მსაჯი: გრეფე.


 


11 დეკემბერი

ბაიერნი – ზანქტ პაული

ბაიერნი – ტრავმირებულნი: რობენი, კლოზე, ოლიჩი.

ზანქტ პაული – ტრავმირებულნი: დაუბე. დისკვალიფიცირებული: ტორანდტი.

მსაჯი: რაფატი.


 


ჰამბურგი – ლევერკუზენი

ჰამბურგი – ტრავმირებულნი: დიკმაიერი, მატაისენი, შტეპანეკი, კასტელენი, იანსენი, კაჩარი, პეტრიჩი.

ლევერკუზენი – ტრავმირებულნი: ბალაკი, კისლინგი.

მსაჯი: ცვაიერი.


 


ჰოფენჰაიმი – ნიურნბერგი

ჰოფენჰაიმი – ტრავმირებულნი: შტარკე, შიმუნიჩი, ვაისი, ობასი. დისკვალიფიცირებული: ვორსა.

ნიურნბერგი – ტრავმირებულნი: ნილსონი, ბუნიაკუ. დისკვალიფიცირებული: პინოლა.

მსაჯი: ზეემანი.


 


კიოლნი – აინტრახტი

კიოლნი – ტრავმირებულნი: იანულისი, იშიაკუ.

აინტრახტი – ტრავმირებულნი: ნიკოლოვი, კრისი, ფრანცი, ბაირამოვიჩი, როდე, ტიჩ-რივერო.

მსაჯი: შმიდტი.


 


კაიზერი – ვოლფსბურგი

კაიზერი – ტრავმირებულნი: შიმუნეკი. დისკვალიფიცირებული: ლაკიჩი.

ვოლფსბურგი – ტრავმირებულნი: ფრიდრიხი, ჯონსონი, გრაფიტე.

მსაჯი: ზიპელი.


 


დორტმუნდი – ვერდერი

დორტმუნდი – ტრავმირებულნი: ოვომოიელა, კელი, კრინგე.

ვერდერი – ტრავმირებულნი: ფანდერი, ბიონიში, ნალდო, ბოროვსკი, იკენგი, უესლი. დისკვალიფიცირებული: ალმეიდა.

მსაჯი: მაიერი.


 


12 დეკემბერი

ფრაიბურგი – გლადბახი

ფრაიბურგი – ტრავმირებულნი: პუპლენი, კრმაში, ტოპრაკი, ბეხმანი.

გლადბახი – ტრავმირებულნი: ბაიი, დანტე, ჟორესი, იანჩკე. დისკვალიფიცირებულნი: როისი, ბობადილა.

მსაჯი: შტარკი.


 


მაინცი – შალკე

მაინცი – ტრავმირებულნი: სვენსონი, შიმაკი. დისკვალიფიცირებული: ზაბავნიკი.

შალკე – ტრავმირებულნი: ჰოოგლანდი, მორიცი.

მსაჯი: ბრიხი.  




მოგეწონათ ჩვენს მიერ შემოთავაზებული სტატია? გთხოვთ დააჭიროთ ღილაკს:

















მოიწონეთ სტატია


კომენტარები
გაუზიარეთ მეგობრებს
მსგავსი სიახლეები



შემოგვიერთდით
რეკლამა
არქივი
ივლისი 2020 (8)
ივნისი 2020 (111)
მაისი 2020 (126)
აპრილი 2020 (214)
მარტი 2020 (653)
თებერვალი 2020 (504)